AVCILAR HALI YIKAMA

 Halı yıkama işlemleri, yenilenen teknolojiler sayesinde hem daha kaliteli, hem de daha hijyenik bir şekilde yapılmaya başlanmıştır. Oluşturulan endüstriyel tesislerde dezenfekte olan halılar, ilk günkü parlaklığına geri dönmektedir. Bu sektörde hizmet veren Avcılar halı yıkama firması, tüm ürün türlerini kendi bünyesinde geliştirmiş olduğu bilimsel yöntemler ile temizlemektedir. Boyutu, kalınlığı ve ölçüleri ne olursa olsun her bir yüzey, endüstriyel makineler tarafından dezenfekte edilmektedir. Firma çalışma alanlarında kurumsallığa önem vermekte ve uygulama metotlarının doğruluğunu araştırmaktadır. Avcılar halı yıkama firması, bölgenin tüm mahalle ve sokaklarına teknik destek ekibi yönlendirmekte ve temizlenmesi planlanan ürünler üzerinde incelemeler gerçekleştirmektedir. Ayrıca Avcılar halı yıkama fabrikası, servis hizmetleri için herhangi bir ücret talep etmemektedir.

Avcılar Halı Yıkama Fiyatları

Ekonomik fiyatlar ile hizmet veren Avcılar halı yıkama firması, müşterilerine özel çeşitli indirim ve kampanyalar gerçekleştirmektedir. Firmanın ekipleri teslimat aşamasında tüm ürünleri incelemekte ve müşteriye talep edilen tutarı bildirmektedir. Bu tutar dışında da herhangi bir ücret te söz konusu değildir. Zira firma tüm servis hizmetlerini ücretsiz bir şekilde gerçekleştirmektedir. Avcılar Halı Yıkama Fiyatları için bize ulaşın.

Toz Alma İşlemleri

Halıların üzerinde bulunan tozlar, yıkama öncesinde süpürülmelidir. Aksi taktirde su ile temas eden tozlar yüzeylerin derinliklerine inmekte ve sağlıklı bir yıkama gerçekleştirememektedir. Avcılar halı yıkama firmasının ekipleri ise, günümüz teknolojisi ile üretilmiş makineler ile yüzeyler de bulunan tüm parçacıkları temizlemektedir. Firma bu işlemi dövme makinelerini kullanarak gerçekleştirmektedir. Dövme işlemleri, eskiden bayanlar tarafından sert cisimlerle halı yüzeylerine vurulması ve tozların püskürtülmesi olarak da tabir edilebilir. Ancak firma bu işlemi endüstriyel makineler ile gerçekleştirmektedir. Avcılar halı yıkama personelleri, temizlik öncesinde tüm ürünleri yapısına, ölçülerine ve cinslerine göre gruplara ayırmaktadır. Bu sayede de, tüm halı modelleri önerilen yıkama yöntemlerine göre işlem görmektedir. Örneğin el dokuma halısı ile makine halısı farklı şampuan ve sıcak su miktarları kullanılarak yıkanmaktadır. Aksi taktirde halıların rengi solabilir ve yapısı bozulabilir.

Otomatik Halı Yıkma Makineleri

Avcılar halı yıkama firması, tesislerinde günümüz teknolojisi ile üretilmiş olan makineler ile hizmet vermektedir. Bu makineler tüm halı modellerine uygun olmakla beraber, maksimum bir dezenfekte imkanı sunmaktadır. Ayrıca söz konusu makinelerin tamamı otomatik olarak çalışmakta ve sıcak su miktarını, fırça baskısını ve şampuan türünü kendisi ayarlamaktadır. Bu sayede de halıların zarar görmesi engellenmektedir. Avcılar halı yıkma firması bünyesinde işlem gören yüzeylerde leke ve toz kalması da söz konusu değildir.

Sıkma İşlemleri

Yıkama işlemlerini başarılı bir şekilde tamamlayan halılar, sıkma makinelerine tabi tutulmaktadır. Bu makineler yüzeylerde bulunan suların yüzde 9’sını arındırmakta ve halıların daha hızlı bir şekilde kurumasını sağlamaktadır. Avcılar halı yıkama firmasının ekipleri, tamamen ürünlerin cinsine göre sıkma limitini belirlemektedir. Daha sonra ise, halılar fırınlı odalara yerleştirilerek, kalan sulardan ve nemden iyice arındırılması sağlanmaktadır. Avcılar halı yıkama firması, müşteri memnuniyetini sağlamak açısından da tüm işlemleri söz verilen tarihlerde tamamlamaktadır.

Son Kontroller

Yıkama, sıkma ve kurutma işlemlerini tamamlayan halılar, Avcılar halı yıkama firması ekipleri tarafından teker teker kontrollerden geçirilmektedir. Yüzeylerde en ufak bir lekenin kalması durumunda ise, söz konusu halı komple bir daha elden geçirilmektedir. Kontrollerden başarıyla geçen halılar ise, birinci sınıf kalitede olan ambalajlar ile paketlenip müşterilere teslim edilmektedir. Servis ekipleri, teslimat sırasında da halıların tekrar kirlenmemesi için her türlü önlemi almaktadır. Ayrıca ürünler müşterilerden alınırken etiketleme sistemine tabi tutulduğu için herhangi bir yanlışlık yaşanması da söz konusu değildir.

Comments are closed.