BAHÇEŞEHİR HALI YIKAMA

Sektörün lider bir firması konumunda olan Bahçeşehir hal yıkama, tüm ürün modellerine özel uygulama yöntemleri geliştirmektedir. İster makine, isterse el dokuma hiç far etmeksizin yüzeylerin ilk günkü parlaklığına geri döndürülmesi sağlanmaktadır. Günümüz teknolojisi ile tasarlanmış olan yıkama tesislerinde sayısız endüstriyel makineler bulunmaktadır. Bu makineler sayesinde halılar maksimum 3 iş günü içerisinde dezenfekte edilmektedir. Bahceşehir halı yıkama firması, talep edilen adreslere hızlı bir şekilde servis göndermektedir. Evlere ulaşan bu servisler halıların sayısına ve cinsine göre bir fiyat listesi çıkarmakta ve paketleyerek araca yüklemektedir. Bu esnada ise, müşterilere fiş kesilmekte ve fişlerin üzerinde yer alan kod numaraları sayesinde ürünün internet üzerinden takip edilmesi sağlanmaktadır. Ayrıca Türkiye’de ilk kez Bahceşehir halı yıkama firması tarafından kurulan bu sistem, müşterilere de ayrı bir güven vermektedir.

Yıkama Öncesinde Yapılan İşlemler

Bahceşehir halı yıkama fabrikası ekipleri, tüm ürün modellerini çeşitli özelliklerine göre sınıflandırmaktadır. Her halı modeli, cinsine özel olarak işlem görmekte ve kesinlikle uygulama sırasında fiziki yapısına zarar verilmemektedir. Bilindiği üzere yüzeylerde yer alan tozlar, su ile temas ettiği zaman iyice derinliklere inmektedir. Bu nedenle de yıkama işlemlerinde istenilen sonuçlar elde edilmemektedir. Firma ise, tüm halıları teknolojik yenilikler ile üretilmiş olan dövdürücü makinelerine tabi tutmaktadır. Böylece yüzeylerde yer alan tüm toz ve pislikler profesyonel bir şekilde arındırılmaktadır. Bahçeşehir halı yıkama firması, aynı zamanda yüzeylerde bulunan gözlerin kabarması için de çeşitli metotlar geliştirmektedir.

Endüstriyel Yıkama Tesisleri

Bir halı üzerinde yer alan lekeler, ancak doğru bir şekilde fırçalandığı taktirde çıkabilmektedir. Geçmiş dönemlerde yapılan el ile fırçalama metotları, söz konusu lekeler için yetersiz kalmaktaydı. Ancak Bahçeşehir halı yıkama firması bünyesinde bulunan makineler sayesinde tüm yüzeyler profesyonel bir şekilde fırçalanmaktadır. Bu sayede de çıkması en zor lekeler bile dakikalar içerisinde ortadan kaldırılmaktadır. Bahceşehir halı yıkama personelleri, tüm halıların yıkama talimatlarına uygun bir şekilde işlem görmesine de ayrı bir önem göstermektedir. Zira halı yıkama makineleri, su, şampuan ve sıcaklık miktarını otomatik bir şekilde ayarlamaktadır. Bu sayede de halıların yapısında herhangi bir deformasyon ulaşması söz konusu değildir. Ayrıca 8 ve 16’lı fırçalama sistemine sahip olan makineler, hem arka, hem de ön yüzeler de başarılı sonuçlar elde etmektedir.

Sıkma Ve Kurutma İşlemleri

Titizlikle temizlenen halı modelleri, yıkama sonrasında sıkma makinelerine yerleştirilmektedir. Bu makineler yüzeylerde bulunan sıvı miktarının yüzde 96’sını arındırmakta ve halının çok kısa bir süre içerisinde kurumasını sağlamaktadır. Ayrıca Bahçeşehir halı yıkama firmasının personelleri, yüzeylerde bulunan tüm suların kurutulması için de fırın sistemini tercih etmektedir. Halılar bu sistemin içerisine yerleştirilmekte ve dakikalar içerisinde kullanıma hazır hale getirilmektedir. Firma kesinlikle ıslak halıları direk paketlememekle beraber, direk güneş ışınlarına maruz kalmasını önlemektedir.

Son Kontroller

Bireylerin en çok şikâyet ettiği konu başlıklarından biri olan yıkama sonrasında yüzeylerde kalan lekeler, Bahçeşehir halı yıkama firması için geçerli değildir. Çünkü söz konusu bu halılar, teslimattan önce personeller tarafından kontrollerden geçirilmekte ve küçük bir lekenin kalması bile önlenmektedir. Ayrıca yüzeylerde bahsi geçen lekelerin kalması durumunda da halı komple bir daha yıkanmaktadır. Kontroller aşamasından başarılıyla geçen ürünler ambalajlanmakta ve müşterilere teslim edilmektedir. Sizde hemen Bashçeşehir halı yıkama fiyatları için firma ile iletişime geçebilir ve adresinize ekip gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

Comments are closed.