BEYKENT HALI YIKAMA

Sektörün en başarılı firmalarından biri olan Beykent halı yıkama, şirketlerde, ofislerde ve benzeri tüm alanlarda kullanılan halılar için destek sağlamaktadır. Firma bünyesinde işlem gören yüzeyler, ilk günkü zarifliğine dönmekle beraber, yaşam alanın şıklığını da arttırmaktadır. Ayrıca geliştirilen endüstriyel yıkama yöntemleri sayesinde de, çıkması en zor olan lekeler için de kesin çözümler üretilmektedir. Beykent halı yıkama firması, müşterilerin adreslerine servis ekibi yönlendirmekte ve temizlenmesi planlanan halıları paketleyip yıkama tesislerine götürmektedir. Bu işlem için de herhangi bir ek ücret talep edilmemektedir. Servis ekipleri, fiyatlandırma işlemlerinin ardından müşterilere fiş kesmekte ve fiş üzerinde yazan numaralar sayesinde ürünün takip edilmesini sağlamaktadır. Ayrıca endüstriyel tesislere getirilen halılar, firma ekipleri tarafından gruplandırılmakta ve her gruba özel işlemler yapılmaktadır.

Yıkama Öncesinde Yapılan Toz Alma İşlemleri

Bir halı, ev ortamında ne kadar süpürülse süpürülsün kesinlikle üzerinde tozlar kalmaktadır. Eski dönemlerde ise bu tozlarında da ortadan kaldırılması için oklava yöntemi kullanılmaktaydı. Oklava yöntemi, yüzeylerin sert bir cisim ile dövülmesi işlemine denir. Burada ki amaç, halı yüzeylerin kabarmasını ve en derinliklerde bulunan tozların bile uzaklaştırılmasını sağlamaktır. Beykent halı yıkama fabrikası ise, bahsi geçen işlemleri günümüz teknolojisinde üretilmiş olan dövdürücü makineleri ile yapmaktadır. Bu makineler, yıkama öncesinde yüzeylerde bulunan tüm toz parçacıkları ayıklamakta ve temizlik işlemlerinin daha kesin sonuçlar vermesini sağlamaktadır. Ayrıca söz konusu tozların suyla direk temas etmesi halinde de yıkama sırasında çamurlaşma oluşacağı için leke çıkarma noktasında sorun yaşanmaktadır. Beykent halı yıkama firması ise, tüm tozları ayıklamadan su ve şampuana el sürmemektedir.

Beykent Halı Yıkama Fiyatları

Firmanın ekipleri, halıların metrekaresini ve cinsini göz önünde bulundurarak fiyat çıkarmaktadır. Beykent halı yıkama fiyatları ise, her ürün modeline göre değişkenlik göstermektedir. Ancak firma müşterini memnuniyetini sağlamak adına düşük rakamlar ile hizmet vermektedir. Özellikle de toplu siparişlerde yüzde 20’ye varan indirimler gerçekleştirilmektedir. Sizde Beykent halı yıkama firması ile iletişime geçebilir ve ürünlerinizin kullanım ömrünü uzatabilirsiniz. En İyi Fiyat Garantisi

Yıkama Metotları

Beykent halı yıkama tesislerinde bulunan endüstriyel makineler, yüzeylerde yer alan kirlerin kalıcı bir şekilde ortadan kaldırılmasını sağlamaktadır. Otomatik halı yıkama makineleri, her ürün modeline ve halı cinslerine göre programlandırılmaktadır. Bu sayede uygulama aşamasında kullanılacak olan su ve şampuan miktarını profesyonel bir şekilde ayarlanmaktadır. Beykent halı yıkama ekipleri, yüzeylerde var olan lekeleri belirlemekte ve özellikle de o bölgelerin fırçalanması sağlamaktadır. Ayrıca her makine de 8 ve 16 adet fırça bulunmaktadır. Halıların hem arkası, hem de önü sabit bir basınç ile fırçalanmaktadır. Ancak firma yetkilileri, halıya özel işlem yapmak için her ürün modelinin maksimum fırçalanma basıncı noktasında incelemelerde bulunmaktadır. Bu sayede de halıların zarar görmesi veya yapılarının bozulması engellenmektedir.

Durulama İşlemleri

Fırçalanması tamamlanan halılar, bol su ile durulanmakta ve bu işlemde makineler ile gerçekleştirilmektedir. Beykent halı yıkama firması ekipleri, temizlenen ürünleri sıkma makinelerine yerleştirmekte ve yüzeylerde bulunan suların yüzde 9’sını arındırmaktadır. Bu sayede halılar, daha hızlı bir şekilde kurumaktadır. Daha sonra ise, tüm ürünler sıcak fırınlara yerleştirilerek, tüm sulardan arındırılması sağlanmaktadır. Beykent halı yıkama firması birtem, teslimat öncesinde de tüm halıları teker teker kontrollerden geçirmektedir. Bu kontroller sırasında en ufak bir lekenin fark edilmesi halinde, temizlik işlemleri komple bir daha tekrarlanmaktadır. Ayrıca söz konusu kontrollerden başarıyla geçen halılar titizlikle paketlenmekte ve teslimata hazır bile hale getirilmektedir.

Comments are closed.