BEYLİKDÜZÜ HALI YIKAMA

Halı yüzeylerinde bulunan kir ve lekeler zaman içerisinde daha kalıcı bir hale gelmektedir. Özellikle de sigara külleri ve kahve lekeleri, görüntü açısından kötü sonuçlar doğurmaktadır. Bu gibi durumlarda profesyonel ekibiyle devreye giren Beylikdüzü halı yıkama firması, tüm ürün modellerinin sağlıklı yöntemlerle dezenfekte olmasını sağlamaktadır.  Firma talep edilen adreslere en geç 24 saat içerisinde ulaşmakta ve halıyı paketleyerek yıkama tesislerine götürmektedir. Ayrıca ürün sahiplerine verilen barkodlar sayesinde de halının online bir şekilde takip edilmesi sağlanmaktadır. Bu sistem, ürünün nerde olduğu, ne zaman yıkanacağı veya uygulama da gelinen son noktalar hakkında bilgi vermektedir. Kurumsal bir hizmet anlayışına sahip olan Beylikdüzü halı yıkama firması, servis işlemleri için de herhangi bir ücret talep etmemektedir. Tüm ürün modelleri, endüstriyel makineler ile temizlenmekte ve fiş üzerinde yazan tarih ve gün de teslim edilmektedir.

Yıkama Öncesi Yapılan Süpürülme İşlemleri

Halı üzerinde yer alan tozların direk su ile temas etmesi halinde çamurlaşmaktadır. Bu nedenle de temizlik işleminde istenilen başarı yakalanamadığı gibi, halının derinliklerine inen tozlar zaman içerisinde tekrar belirginleşmektedir. Beylikdüzü halı yıkama firması ise, temizlik öncesinde de tüm yüzeyleri güçlü emiş gücüne sahip olan vakum pompaları ile süpürmekte ve ardından çırpma makinelerine tabi tutmaktadır. Bu sayede de yüzeylerin üzerinde var olan tüm tozlar endüstriyel bir şekilde arındırılmaktadır. Özellikle de kalın ve sert olan tüyler için büyük avantaj sağlayan dövme işlemleri, Beylikdüzü halı yıkama firması ekipleri tarafından başarılı bir şekilde tamamlanmaktadır.

Halı Modeline Uygun Yapılan Yakıma İşlemleri

Her halının dayanabileceği sıcaklık ve deterjan miktarı farklılık göstermektedir. Bu nedenle de firma personelleri yıkanması planlanan halıları çeşitli özelliklerine göre gruplara ayırmaktadır. Yani her halıya özel olarak yıkama ve kurutma metotları kullanılmaktadır. Beylikdüzü halı yıkama firması bünyesinde bulunan makineler, teknolojik açıdan birçok donanıma ve programa sahiptir.  Ayrıca temizlik sırasında kullanılan bu programlar halı modeline özel olarak belirlenmektedir. Buna ek olarak tam otomatik halı yıkama makineleri, sıcak su, deterjan, köpük ve fırça baskı limitini kendisi ayarlamaktadır. Bu sayede de yüzeylerde bulunan tüm kir ve lekeler profesyonel bir şekilde arındırılmaktadır.

Sıkma Makineleri

Yıkama işlemlerinin tamamlanmasının ardından halı modelleri, sıkma makinelerine yerleştirilmekte ve sulardan arındırılması sağlanmaktadır. Sıkma makineleri, yüzeylerde bulunan suların yüzde 96’sını emmekte ve halının parlak bir görünüme sahip olmasını sağlamaktadır. Beylikdüzü halı yıkama firması ekipleri, tüm temizlik işlemlerinden sonra yüzeyleri teker teker kontrollerden geçirmektedir. Bir leke veya iz kalması durumunda da söz konusu halılar tekrar yıkanmaktadır. Firmanın tesisleri, günümüz teknolojisi ile tasarlandığı için hem maksimum bir kalite, hem de hızlı dezenfekte imkanı sunulmaktadır. Beylikdüzü halı yıkama firması, teslimattan önce tüm ürünleri titiz bir şekilde paketlemektedir. Ayrıca nakliyat sırasında da halıların tekrar kirlenmemesi için her türlü önlem alınmaktadır.

Beylikdüzü Halı Yıkama Fiyatları

Beylikdüzü halı yıkama firması, ürün modellerinin üretim şekillerine, halının cinsine ( el dokuma, makine halısı) ve yüzeylerine göre müşterilerine fiyat teklifi sunmaktadır. Bu teklifler ise, piyasa şartlarına göre oldukça makul rakamlardan oluşmaktadır. Ayrıca firma müşterilerine özel net yüzde 20’lere varan indirimler gerçekleştirmekte ve yıkama haricinde herhangi bir ekstra ücret talep edilmemektedir. Beylikdüzü halı yıkama, ürünlerin ilk günkü parlaklığına dönmesi noktasında çeşitli iyileştirmelerde gerçekleştirmektedir. Sizde hemen firmanın müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilir ve konu hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca ücretsiz bir şekilde verilen keşif hizmeti sayesinde de proje maliyetinizi öğrenme şansı bulabilirsiniz.

Comments are closed.