BOĞAZKÖY HALI YIKAMA

Ev hanımlarının en çok şikâyet ettiği noktalardan biri olan kirli halılar, eski dönemlere nazaran daha bilimsel yöntemler ile temizlenmektedir. Yüzeylerde bulunan kahve ve çay lekeleri ne kadar fırçalanırsa fırçalansın kolay kolay çıkmamaktadır. Ancak Boğazköy halı yıkama firması tarafından geliştirilen endüstriyel çözümler sayesinde, bahsi geçen tüm lekeler yüzeylerden arındırılmakta ve ürünün eski pırıltısı geri kazandırılmaktadır. Firma teknolojik alt yapısı sayesinde hem kaliteli, hem de ekonomik bir hizmet sunmaktadır. Özelliklerde evlerde, ofislerde ve benzeri alanlarda kullanılan tüm halılar kısa bir süre içerisinde dezenfekte edilmektedir. Boğazköy halı yıkama firması, bölgenin tüm mahalle ve caddelerine servis imkânı sunmaktadır. Ayrıca halıların alınması veya geri teslim edilmesi için de herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Dokusu, yüzeyi ve kalınlığı ne olursa olsun tüm halı modelleri, önerilen yıkama yöntemlerine göre işlem görmektedir.

Garantili Hizmet

Boğazköy halı yıkama fabrikası, ürünleri teslim alırken müşterilerine bir barkod numarası vermektedir. Bu numara sayesinde müşteriler, halılarını internet üzerinden anlık olarak takip edebilmektedir. Ayrıca barkodlar üzerinde yer alan gün ve saatte teslimat işlemleri gerçekleştirilmektedir. Firma tüm lekelerin çıkacağına dâhil garanti vermekle birlikte, ürün güvenliğini de maksimum bir şekilde sağlamaktadır. Boğazköy halı yıkama firmasının tesisleri günümüz teknolojisinde üretilmiş olan birçok makineye sahiptir. Ayrıca her makine farklı halı türlerine özel olarak geliştirilmiştir.  Toz alma, yıkama, kurutma ve paketleme gibi işlemlerden geçirilen halılar, ekonomik fiyatlar ile işlem görmektedir.

Boğazköy Halı Yıkama Fiyatları

Boğazköy halı yıkama fiyatları, el dokuma, fabrikasyon ve diğer doku cinslerine göre farklılık göstermektedir. Ayrıca halının metrekaresi ve sayısı da fiyatların değişmesine neden olmaktadır. Ancak firma müşterilerini memnun etmek için çeşitli kampanya ve indirimler gerçekleştirmektedir. Hali hazırda ekonomik bir hizmet sunan Boğazköy halı yıkama, kurumsal çalışma prensibi sayesinde de bireyler tarafından tercih edilmektedir. Sizde hemen firmanın müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilir ve adresinize servis gelmesini sağlayabilirsiniz.

Toz Alma Ve Yıkama İşlemleri

Yıkama öncesinde özel döndürücü makinelerinden geçirilen halılar, tüm toz ve parçacıklardan ayrılmaktadır. Yine şikâyet edilen noktalar biri olan, yıkama sonrasında yüzeylerde kalan izler, firma tarafından kesin bir şekilde çözülmüştür. Boğazköy halı yıkama ekipleri, tüm halıları dövdürücü makineleri ile süpürmekte ve en diplerde yer alan tozların bile arındırılması sağlanmaktadır. Daha sonra ise otomatik halı yıkama makineleri ile temizlenen yüzeyler, kontrollerden geçirilmektedir. Uygulama öncesinde halılarda yer alan lekeler tespit edilerek özellikle o bölgenin fırçalanması sağlanmaktadır. Boğazköy halı yıkama firması bünyesinde bulunan makineler, sıcak su, deterjan ve şampuan miktarını otomatik bir şekilde ayarlamaktadır. Bu sayede de halı tüylerinin kopması veya aşırı suya maruz kalmasından dolayı deformasyona uğraması engellenmektedir. Firmanın tüm ekipleri, her halı türünü araştırmakta ve geçmiş tecrübelerinden faydalanarak uygun bir metot ile yıkanmasını sağlamaktadır.

Sıkma Ve Paketleme İşlemleri

Her zaman olduğu gibi, durulama işlemleri de akıllı makineler ile yapılmaktadır. Yüzeylerde bulunan sular, sıkma makineleri sayesinde arındırılmakta ve çok kısa bir süre içerisinde halının kuruması sağlanmaktadır. Ardından sıcak fırınlara sokulan halılar, kullanıma hazır hale getirilmektedir. Boğazköy halı yıkama firması tüm işlemleri maksimum üç gün içerisinde tamamlayarak ürünün teslimatını gerçekleştirmektedir. Ancak teslimat öncesinde yapılan kontroller sayesinde yüzeyler leke ve sabun artığı kalması engellenmektedir. En ufak bir lekenin kalması durumunda ise halı komple bir daha yıkanmaktadır. Firmanın ekipleri, kontrollerin ardından ürünleri paketleyerek sahibine teslim etmektedir.

Comments are closed.