BÜYÜKÇEKMECE HALI YIKAMA

Halı yüzeyleri zaman içerisinde kirlenmekte ve estetik açıdan kötü görüntüler oluşturmaktadır. Büyükçekmece halı yıkama firması ise, tüm yüzeylerin ilk günkü parlaklığına geri dönmesi için çeşitli çözüm yöntemleri geliştirmektedir. Özellikle de profesyonel bir hizmet sunan söz konusu firma, 7/24 servis desteği de sunmaktadır. Yaşam alanlarına ulaşan ekipleri, temizlenmesi planlanan halıları paketleyerek araca yüklemektedir. Bu esnada müşterilere verilen fişler üzerinde teslim tarihi yazmaktadır. Büyükçekmece halı yıkama firması, ürün sahiplerinin halılarına uygulanan temizlik metotlarından haberdar olması için de takip sistemi geliştirmiştir. Bu sistem sayesinde müşteriler halılarının nerde olduğunu ve yıkama noktasında gelinen aşamalardan haberdar olabilmektedir. Firma ürün güvenliği sağlamak için de her türlü önlemi eksiksiz bir şekilde almaktadır.

Dövdücüler İle Toz Alma

Eskilerden günümüze kadar ulaşan süpürülme ve çırpma işlemleri, halıların üzerinde bulunan tozların arındırılması için yapılmaktadır. Ancak teknolojinin ilerlemesi ile birlikte söz konusu bu işlemler endüstriyel makineler ile gerçekleştirilmektedir. Bu sayede tüm yüzeylerde bulunan leke ve tozlar direk suya temas ettirilmemekte ve çamurlaşma riski ortadan kaldırılmaktadır. Büyükçekmece halı yıkama firması bünyesinde bulunan dövdürücü makineleri yüzeylerin kabarmasını ve diplerde bulunan tozlar bile alınmaktadır. Ayrıca dövdürücü sırasında uygulanan işlemler, halıların özellikleri ve türlerine göre ayarlanmaktadır. Büyükçekmece halı yıkama firması, temizlik öncesinde de gerekli olan tüm önlemleri almakta ve kesinlikle ürünlerin yapısına zarar gelmesi önlemektedir.

Yıkama Metotları

Büyükçekmece halı yıkama fabrikasının ekipleri, tüm ürünleri detaylı bir şekilde incelemektedir. Bu incelemeler sırasında halıların cinsleri, kalınlıkları ve önerilen yıkama yöntemleri belirlenmektedir. Özellikle de birçok firma, tüm halıları aynı programla yıkamakta ve renklerinin solmasına neden olmaktadır. Ancak Büyükçekmece halı yıkama firması için bu durum biraz daha farklıdır. Örneğin günümüz teknolojisinde üretilen tam otomatik yıkama makineleri, özel programlardan oluşmaktadır. Halının türüne ve cinsine özel olan program tek bir tuşla belirlenerek, makinenin sıcak su ve şampuan miktarını otomatik bir şekilde ayarlanması sağlanmaktadır. Yıkama işlemlerinin profesyonel bir şekilde sonuçlanması için, söz konusu bu makineler düzenli olarak kontrollerden geçirilmektedir.

 Sıkma Makineleri

Yıkama işleminden geçirilen halılar, kesinlikle direk güneşe maruz bırakılmamak ve kurutma metotları da yine endüstriyel makineler tarafından yapılmaktadır. Ayrıca halı üzerinde bulunan suyun erken bir şekilde kurutulmaması durumunda yüzeyler üzerinde istenmeyen durumlar oluşabilir. Büyükçekmece halı yıkama firması ise, sıkma işlemlerini mümkün mertebe temizlikten hemen sonra gerçekleştirmektedir. Ayrıca bu makineler sayesinde de yüzeylerde bulunan suların yüzde 96’sı arındırılmaktadır. Büyükçekmece halı yıkama firmasının ekipleri, sıkması tamamlanan halıları sıcak fırınlara yerleştirmektedir. Ardından ise tüm yüzeyler pırıl, pırıl parlamakta ve kullanıma hazır bir hale getirilmektedir. Ek bilgi olarak, sıkma makineleri de halı cinsine göre özel programlara sahiptir. Sıkma derecesi profesyonel ekipler tarafından en uygun ölçü de ayarlanmaktadır.

Büyükçekmece Halı Yıkama Personelleri

Sadece alanında uzmanlığı yakalamış olan personeller ile hizmet veren firma, tüm halıları teslimattan önce teker teker kontrollerden geçirmektedir. Yüzeylerde en ufak bir lekenin kalması durumunda ise, tüm halı tekrar yıkanmakta ve tekrar aynı işlemlerden geçirilmektedir. Büyükçekmece halı yıkama firması, müşterine özel olarak teknik servis hizmeti vermekte ve bu hizmet için herhangi bir ücret talep etmemektedir. Kaliteli ambalajlar ile paketlenen halılar ise, maksimum 3 gün içerisinde teslim edilmektedir. Büyükçekmece halı yıkama firması, fabrikasyon veya elle dokuma olmak üzere tüm ürün modelleri için hizmet vermektedir. Sizde firmanın müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilir ve teknik destek talebinde bulunabilirsiniz.

Comments are closed.