ESENKENT HALI YIKAMA

Halı yüzeylerinde bulunan kıl ve tozlar zaman içerisinde kötü bir görünüme neden olmaktadır. Kir ve lekeler ise, temizlenmediği sürece daha da belirginleşmektedir. Bu durumda da halının estetikliği ortadan kalmaktadır. Temizlik sektöründe hizmet veren Esenkent halı yıkama firması, profesyonel dezenfekte yöntemleri işle tüm ürünlerin parlamasını sağlamaktadır. Firma tarafından işlem gören halıların rengi kendine gelmekte ve ilk günkü objektiflik ön plana çıkartılmaktadır. Esenkent halı yıkama firması talep edilen adreslere maksimum 1 iş günü içerisinde ekip yönlendirmektedir. Söz konusu bu ekipler ürünleri detaylı bir şekilde incelemekte ve müşteriye fiş kesmektedir. Bu fiş üzerinde yazan numaralar sayesinde de, halıların yıkanma süreci internet üzerinden takip edilebilmektedir Ayrıca maksimum 3 iş günü içerisinde de geri teslimat gerçekleştirilmektedir.

Toz Alma İşlemleri

Bir halının üzerinde bulunan tozlar, direk su ile temas etmemelidir. Aksi taktirde söz konusu bu tozlar derinliklere inerek, zaman içerisinde tekrar bir hale gelmektedir. Esenkent halı yıkama firma ise, yüzeylerde bulunan toz parçacıklarını dövdürücü makineleri ile çekmekte ve en ufak bir tozun kalmasını bile engellemektedir. Dövdürücü işlemlerine tabi tutulan halıların yüzeyleri kabardığı için, yıkama sırasında da su ve şampuanın tüm alanlara nüfus etmesi sağlanmaktadır. Esenkent halı yıkama fabrikası, el dokuma veya fabrikasyon gibi halı cinslerine özel olarak işlemler gerçekleştirmektedir. Temizlikten başlayıp kurutma da son bulan yıkama süreci, tamamen endüstriyel makineler ile gerçekleştirilmektedir.

Yıkama Makineleri

Günümüz teknolojisinde üretilen yıkama makineleri, halı üzerinde bulunan tüm leke ve izlerin kalıcı bir şekilde ortadan kaldırılmasını sağlamaktadır. Ayrıca bu makineler, su ve şampuan miktarını halının cinsine göre otomatik bir şekilde ayarlamaktadır. Bu sayede de yüzeylerin yanlış yıkama sonucunda zarar görmeleri engellenmektedir. Esenkent halı yıkama firması bünyesinde bulunan endüstriyel makineler, programlanabilme özelliğine sahiptir. Bu özellik, hassas bir yapıya sahip olan halılar açısından oldukça önemlidir. Örneğin fırça baskısı veya dayanabileceği maksimum su miktarı önceden belirlenmekte ve sistemin programlandırılması sağlanmaktadır.  Esenkent halı yıkama makineleri düzenli olarak kontrollerden geçirilmektedir. Firma tüm halıları, uygun sıcak değerlerinde temizlemektedir.

Suların Arındırılması 

Yıkama sonrasında yüzeylerde bulunan suların hızlı bir şekilde arındırılması, halının yapısının korunması açısından oldukça önemlidir. Firma, yıkanan tüm halıları sıkma makinelerine yerleştirmekte ve suların yüzde 96’sını arındırmaktadır. Bu işlem ve diğer işlemler alanında uzman olan Esenkent halı yıkama firmasının ekipleri tarafından yapılmaktadır. Sıkılan yüzeyler daha sonra fırınlara yerleştirilmekte ve halının komple kurutulması sağlanmaktadır. Firma ambalajlama çalışmalarından önce tüm yüzeyleri kontrollerden geçirmekte ve en ufak bir lekenin kalması durumunda söz konu halı bir daha yıkanmaktadır. Esenkent halı yıkama firması ekipleri, kontrollerden başarıyla geçen ürünleri profesyonel bir şekilde paketlemektedir. Ayrıca paketleme işlemleri sırasında halının ağırlığını taşıyabilecek ambalajlar kullanılmaktadır. Buna ek olarak firma servis hizmetleri için herhangi bir ücret talep etmemektedir.

Esenkent Halı Yıkama Fiyatları

Esenkent halı yıkama firması, tüm ürün modellerini çeşitli fiyatlar ile temizlemektedir. Bu fiyatlar halının metrekaresine ve cinsine göre belirlenmektedir. Ancak müşteri memnuniyetini sağlamak açısından çeşitli indirim ve kampanyalar yapan firma, piyasa şartlarına göre de oldukça ekonomik hizmet vermektedir. Esenkent halı yıkama tesislerini ziyaret edebilir ve yapılan çalışmaları yakından inceleme şansı bulabilirsiniz. Ayrıca tüm ürünler barkotlama sistemine tabi tutularak, herhangi bir karışıklığın yaşanması engellenmektedir. Hemen firmanın müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilir ve evinize teknik destek ekiplerinin ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Esenkent halı yıkama fiyatları için bizi arayınız.

Comments are closed.