Halı Tamiri

Halı Tamiri

Zaman içerisinde yıpranan tüm halı modelleri, firmamız tarafından tamir edillmektedir. Her türlü sökük, yırtık ve yanı profesyonel bir şekilde onarılmaktadır. Ayrıca onarım işlemleri günümüz teknolojisinde üretilmiş olan makineler ile yapılmaktadır. Bu sayede tamir gören halıların tekrar deforme olması veya sökülmesi engellenmektedir. Halı tamiri hizmetleri ekonomik fiyatlar ile verilmektedir. Firmamız tüm ürün modellerine özel onarım desteği sağlamaktadır. Kumaş yüzeylerde oluşan sökülmeler veya desen problemleri alanında uzman personellerimiz tarafından onarılmaktadır. Halı tamiri hizmetimiz sayesinde eskiyen halılar ilk günkü görününe kavuşturulmaktadır. El dokuma halılar, kilimler ve yolluklar da yine uzman ekiplerimiz tarafından tamir edilebilmektedir. Tüm adreslere aynı iş günü içerisinde ekip yönlendirilmektedir.

Halı Tamiri Nasıl Yapılır?

Son dönemler de halı tamiri yapan sayısız firma kurulmuştur. Ancak tamir uygulamaları ciddi bir profesyonellik gerektirmektedir. Aksi taktirde daha büyük problemler yaşanabilmektedir. Firmamız ise onarım işlemleri profesuonel bir şekilde vermektedir. Uygulamalar sırasında halı yüzeylerinin zarar görmesi veya deforme olması söz konusu değildir. Ayrıca akıllı makineler sayesinde halı tamiri daha kolay ve hızlı bir şekilde yapılmaktadır. Overlak ve saçak tamiri noktasında da destek sağlanmaktadır. Firmamız halıların yapı ve türüne uygun onarım yöntemleri geliştirmektedir. İran, Yörük ve Isparta halısı başta olmak üzere akla gelen tüm halılar uzman ekiplerimiz tarafından tamir edilmektedir. Ayrıca çoklu siparişlere özel net yüzde 25’e varan indirim ve kampanyalar da yapılmaktadır.

Halı Tamir Fiyatları

Halı tamiri fiyatları hakkında bilgi almak için firmamz ile iletişime geçebilirsiniz. Onarım ücretleri yırtığın büyüklüğüne göre değişkenlik göstermektedir. Firmamız her zaman ekonomik bir hizmet sunmaktadır. Boya atma veya tüğ ekleme gibi işlemler de firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir. Ayrıca yeni eklenecek olan tüğlerin dip boyası bire bir orijinal bir şekilde yapılmaktadır. Fiyatların belirlenmesi noktasında halıların kalınlık durumları göz önünde bulundurulmaktadır. Halı tamiri fiyatları için sizde hemen firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Tamir işlemleri öncesinde müşterilerimiz aranmakta ve maliyetler hakkında net ücret bilgisi sunulmaktadır. Onarım süreci boyunca halıların güvenliği ise firmamızın yetkilileri tarafından sağlanmaktadır.

Call Now ButtonTıkla Ara