Halı Yıkama

Halı Yıkama

Sektörün liderliğini üstlenen firmamız tüm halı modellerini profesyonel bir şekilde yıkamaktadır. Evlerde,  işyerlerinde ve otellerde kullanılan yolluklar, desenli modeller ve ince halılar ilk günkü temizliğine kavuşturulmakytadır. Halı yıkama hizmeti akıllı makineler ile verilmektedir. Ayrıca kurutma, süpürme ve ambalajlama çalışmaları da yine bu makineler sayesinde profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Firmamız öncellikle yıkanacak olan halıları istenilen adreslerden almaktadır. Adreslere gelen servis ekiplerimiz khalıları inceledikten sonra müşterilerimize fiyat bilgisi vermektedir. Ardından fiş kesmekte ve daha sonra yıkama tesisimizin yolunu tutmaktadır. Halı yıkama uygulamaları kademeli bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Tüm ürün modelleri yüzey farklılarına göre  gruplandırılmaktadır. Bu sayede temizlik sonrasında halıların moralması, tüylerin deforme olması veya halının zarar görmesi gibi riskler ortadan kaldırılmaktadır.

Süpürme Ve Toz Alma İşlemleri

Direk olarak tazikli suya maruz kalan halıların üzerinde ki  tozlar derin yüzeylere işlemekte ve ne kadar yıkanırsa yıkansın bu tozlar çıkmamaktadır. Ekiplerimiz ise yıkamma işlemleri öncesinde halı yüzeyinde bulunan toz ve .kırıtıları vakum yöntemi ile çekmektedir. Ardında otomatik makineler sayesinde yine tüm yüzeyler profesyonel bir şekilde süpürülmektedir. Halı yıkama uygulamaları öncesinde gerçekleştirilen vakumlama ile derinlerde  bullunan tozlar bile pratik bir şekilde alınabilmektedir. Firmamız toz alma işlemlerinden sonra tüm halıları otomatik makinelere yerleştirmektedir. Söz konusu makineler kullanılması gereken su ve şampuan miktarını otomatik bir şekilde ayarlamaktadır. Ayrıca  makineler de yer alan fırça sistemleri sayesinde de yüzeyde bulunan tüm kirler kalıcı bir şekilde çıkarılmaktadır. Fırçalama öncesinde de yoğun kirli alanlar beliirlenmekte ve özellikle fırça sisteminin o bölgeye yönelmesi sağlanmaktadır.

Kurutma Ve Paketleme Uygulamaları

Otomatik halı yıkama makinelerinden çıkan halılar uzman ekiplerimiz tarafından incelenmektedir. Lekelerin ortadan kalkıp kalmadığı kontrol edilmekte ve ardından tüm halılar kurutma makinelerine yerleştirilmektedir. Bu işlem sayesinde suların yüzde 98’i arındırılmaktadır. Ayrıca temizlenen tüm halı modelleri en az çift kat olacak bir şekilde paketlenmektedir. Teslimat sırasında halıların tekrar kirlenmesi söz konusu değildir. Firmamız halı yıkama tesisi modern ve teknolojik makineler ile kurgulanmıştır. Paketleme, kurutma, süpürme gibi işlemler insan gücüne ihtiyaç duyulmadan yapılabilmektedir. Pas, çay ve kahve giibi zorlu lekeler için özel temizlik malzemeleri de kullanılmaktadır.

Halı Yıkama Fiyatları 

Halı yıkama fiyatları, söz konusu halıların kalınlığına, türüne ve büyüklüğüne göre farklılık göstermektedir. Fiyatlar metrekare cinsi üzerinden hesaplanmaktadır. Firmamız müşterilerine ücretsiz servis olanağı da sunmaktadır. Yıkama işlemleri en geç 3 iş günü içerisinde gerçekleştirilmektedir. Halıların kaybolması veya çalınnnması gibi olumsuz durumlar söz konusu dahi değildir. Teslimat sırasında tüm yüzeyler tekrar kontrollerden geçirilmektedir. Sizde hemen halı yıkama firmamız ile iletişime geçerek kaliteli bir hizmet alabiülir ve halılarınıızın ilk günkü parlaklığına kavuşmasını sağlayabilirsiniz.

Call Now ButtonTıkla Ara