Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama

Evlerde bulunan koltuklar, çekyatlar ve kanepeler zaman içerisinde kirlenmektedir. Bu kirler açık rekli  kumaşlarda daha da belirgin bir hale gelmektedir. Koltuk yakıma şirketimiz ise istenilen adreslere aynı gün içerisinde teknik servis ekibi  yönlendirmektedir. Tüm kumaş türlerine özel geliştirilen yıkama yöntemleri sayesinde koltuklar da bulunan lekeler kalıcı bir şekilde ortadan kaldırılmaktadır. Buna ek olarak koltuk yıkama uygulamaları akıllı makineler ile gerçekleştirilmektedir. Kumaş yüzeylerinin zarar görmesi veya renklerin solması gibi problemler yaşanması söz konusu değildir. Şirketimiz tüm renk modellerine özgü şampuan türleri geliştirmektedir. Ayrıca sünger kısımfda bulunan tüğler, kırıntılar ve tozlar vakum pompaları ile çakildikten sonra koltuk yıkpama işlemlerine başlanmaktadır.

Koltuk Yıkama Uygulamaları

Alanında uzman ekiplerimiz öncellikle lekeleri belirlemekte ve ardından toz alma işlemlerine başlanmaktadır. Daha sonra ise koltuğun kumaşı incelenmekte ve söz konusu kumaşın yıkama talimatlarına uygun şampuan türü belirlenmektedir. Bu sayede yıkama sırasında yüzeylerin zarar görmesi engellenmektedir. Firmamı koltuk yıkama metotu olarak kuru köpük sistemini kullanmaktadır. Bu s,istem sayesinde yüzeylerde bulunan lekeler fırçalanmakta ve aşırı suya gerek kalmadan yıkama süreci tamamlanmaktadır. Ayrıca uygulamadan 6 saat sonra yüm koltuklar kullanıma hazır bir hale gelmektedir. Çay lekeleri, kahve lekeleri ve el izleri profesyonel bir şekilde çıkarılmaktadır. Firmamız yıkanan yüzeylerin tamamını kontrollerden geçirmekte ve leke kalması durumunda tekrar yıkama süreci başlatılmaktadır.

Koltuk Yıkama Firması

Koltuk yıkama hizmeti veren pek çok firma yanlış uygulamalardan dolayı kumaşların deforme olmasına neden olmaktadır. .Çünkü her kumaşın yıkama dereci ve vakum limiti farklılık göstermektedir. Bu nedenle de alanında uzman olan şirketlerin tercih edilmesi gerekmektedir. Firmamız ise son teknoloji makineleri sayesinde hem de profesyonel hem de güvenilir bir temizlil hizmeti sunmaktadır. Ayrıca 7/24 teknik servis ağımız ile istenilen adreslere çok kısa bir süre içerisinde ulaşılmaktadır. Yıkanan koltuklar yine özel makineler sayesinde kurutulmaktadır. Kesinlikle kumaş yüzeylerde köpük veya şampuan kırıntısı kalması söz konusu dahi değildir. Ayrıca derinlere nufüs eden şampuanlar güçlü vakum sistemi sayesinde yüzeylerden arındırılmaktadır. Firmamız yıllardır koltuk yıkama sektöründe faaliyet göstermmektedir. Dolasıyla da hangi kumaşın nasıl yıkanması, köpüklenmesi ve vakumlanması gerektiği noktasında tecrübe sahibidir.

Koltuk Yıkama Ücretleri

Sektörün en ekonomik koltuk yıkama hizmeti firmamız tarafından sunulmaktadır. Yıkanacak olan tüm kumaş modelleri incelendikten sonra müşterilerimize fiyat bilgisi verilmektedir. Bu rakam dışında herhangi bir ek ücretin istenmesi gibi bir durum söz konusu değildir. Ayrıca yatak, halı, kanepe ve çekyat gibi yüzeyler de firmamız tarafından profesyonel bir şekilde temizlenmektedir. mKoltuk yıkama fiyatları hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için müşteri temsilcimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Call Now ButtonTıkla Ara