MİMAROBA HALI YIKAMA

Temizlik sektörünün lider bir firması konumunda olan Mimaroba halı yıkama, tüm ürün modellerini sadece bilimsel yöntemler ile temizlemektedir. Alanında uzman personeller desteği sunan firma, otellerde, evlerde ve ofislerde kullanılan halıların ilk günkü parlaklığına geri dönmesini sağlamaktadır. Ayrıca teknolojik makinelerden oluşturulan endüstriyel tesisler, ürünlerin sistemli bir şekilde temizlenmesini sağlamaktadır.  Mimaroba halı yıkama istenilen adreslere servis ekipleri yönlendirmektedir. Bu ekipler temizlenmesi planlanan halı modellerini araca yükleyerek yıkama merkezlerine götürmektedir. Ayrıca Türkiye’de bir ilk olan halı takip sistemi sayesinde de ürün sahiplerinin her aşama da bilgim edinilmesi sağlanmaktadır. Teslimat sırasında kesilen fişler üzerinde kod er almaktadır. Bu kodlar, internet üzerinden halıların götürüldüğü tesisler ve yıkama işlemlerinde gelinen son noktalar ile ilgili bilgi alınmasını sağlamaktadır. Mimaroba halı yıkama firması, temizlik işlemlerini maksimum 3 iş günü içerisinde tamamlamaktadır.

Toz Alma Ve Yıkama İşlemleri

Sıcak ve soğuk su ile temas eden tozlar, halı yüzeylerine yapışmakta ve ne kadar silinirse silinsin çıkmamaktadır.

Mimaroba halı yıkama firması ise, bu sorunun yaşanmaması için tüm yüzeyleri yıkamadan önce süpürmektedir. Ayrıca süpürülme işlemleri de dövdürücü makineleri ile gerçekleştirilmektedir. En derinlikler de bulunan tozlar bile süpürülme uygulamaları sayesinde halılardan uzaklaştırılmaktadır. Dövdürücü makinelerinden sonra halı yıkama makinelerine tabi tutulan yüzeler, uygun sıcaklık değerlerinde işlem görmektedir. Özellikle de Türkiye’de belirli sayıda bulunan otomatik Halı yıkama makineleri, firma tarafından yurt dışından tedarik edilmiştir. Bu makineler, yıkama sırasında kullanılan su ve şampuan miktarını halının cinsine göre ayarlamaktadır. Mimaroba halı yıkama ekipleri, her ürün modelini önerilen yöntemleriyle temizlemekte ve uygulama sonrasında herhangi bir deformasyonla karşılaşma riskini önlemektedir.

Sıkma Makineleri

Yıkama sonrasında halıların üzerinde bulunan sular, sıkma makineleri ile arındırılmaktadır. Bu işlem yüzeylerdeki suyun yüzde 98’nin akıtılmasını sağlamaktadır. Sıkma makineleri sayesinde halılar çok kısa bir süre içerisinde kurutulmaktadır. Mimaroba halı yıkama firması, kalan yüzde 2’lik su miktarını da sıcak fırınlar yardımı ile ortadan kaldırmaktadır. Özellikle de kalın halılarda yer alan suların uzun bir süre yüzeylerde kalması son sonucunda istenmeyen problemler yaşanabilmektedir. Buna ek olarak kurusun diye direk güneş ışınına bırakılan yüzeylerde de yanıklar meydana gelmektedir. Ancak Mimaroba halı yıkama firması, tüm işlemlerini endüstriyel makineler ile gerçekleştirdiği için bu gibi problemler ile karşılaşmamaktadır.

Son Kontroller Ve Teslimat Hazırlıkları

Mimaroba halı yıkama ekipleri, temizliği tamamlanan tüm yüzeyleri teker teker kontrollerden geçirmektedir. Yıkama öncesinde belirlenen lekelerin çıkmaması durumunda da, söz konusu ürün komple bir da yıkanmaktadır. Garantili bir hizmetin tek adresi haline gelen Mimaroba halı yıkama firması, teslimattan önce tüm halıları özenle paketlemekte ve tekrar kirlenmesini önlemektedir. Ayrıca müşteriye sunulan halılar, ekipler ile birlikte tekrar kontrollerden geçirilmektedir. Bu sayede ürünün tertemiz olduğu ve üzerinde bulunan tüm lekelerin çıkarıldığı ispatlanmaktadır. Firma halıların güvenliğini de maksimum bir şekilde sağlamaktadır. Bir ürünün yanlış bir adrese teslim edilmemesi veya karışıklık yaşanmaması için de etkiletme sistemi uygulanmaktadır.

Mimaroba Halı Yıkama Fiyatları

Kaliteli bir hizmeti ekonomik fiyatlar ile sunan Mimaroba halı yıkama fabrikası, müşterine özel indirim ve kampanyalar gerçekleştirmektedir. Fiyat belirleme noktasında halının cinsi, dokuma özellikleri ve metrekaresi ön plana çıkmaktadır. Ancak her ürün modeline yüzde 10’luk bir indirim uygulanmaktadır. Sizde hemen Mimaroba halı yıkama firmasının müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilir ve adresinize servis ekiplerinin ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Referans çalışmaları için de firmanın yıkama tesislerini ziyaret edebilirsiniz.   

 

Comments are closed.