Stor Perde Yıkama

Stor Perde Yıkama

Kişisel olarak temizlenen stor perdeler yanlış uygulamalardan dolayı zarar görmektedir. Özellikle de bu tür tekstil malzemelerin uzman ekipler tarafından temizlenmesi gerekmektedir. Stor perde yıkama sektöründe hizmet veren şirketimiz profesyonelliği yakalamıştır. Tüm storlar teknolojik ekipmanlar ile temizlenmektedir. Ayrıca uygulama sırasında kesinlikle perdelerin ve kumaş yüzeylerin zarar görmesi söz konusu değildir. Yiine stor perde yıkama işlemi alanında uzman olan personeller tarafından gerçekleştirilmektedir. Firmamız istenilen adreslere 1 iş günü içersinde ekip yönlendirmektedir. Talep edilen stor perdeler söz konusu ekiplerimiz tarafından sökülmekte ve daha sonra ambalajlanmaktadır. Teknik servis hizmeti tamamen ücretsiiz bir şekilde verilmektedir. Ayrıca teslimatlar en geç 48 saat içerisinde de gerçekleştirilmektedir.

Yıkama İşlemleri

Tesislerimize getirilen storlar fiziksel özelliklerine göre gruplandırılmaktadır. Daha sonra her grup yıkama sıcaklığına uygun bir şekilde makinelere yerleştirilmektedir. Tüm lekeler hassas fırça sistemleri sayesinde kalıcı bir şekilde çıkarılmaktadır. Stor perde yıkama sürecinde kullanılması gereken su ve köpük miktarı dikkatli bir şekilde ayarlanmaktadır. Kurutma işlemleri de hassasiyet ile yapılmaktadır. Stor mekanizmasının zarar görmesi veya aşırı su nedeniyle yapısının bozulması söz konusu değildir. Ayrıca ayrıca montaj ve demontaj noktasında da her türlü destek  sağlanmaktadır. Stor perde yıkama hizmetine sayesinde evlerde, işyerlerinde ve ofislerde kullanılan tüm güneşlik modelleri de dahildir. Firmamız yıkanan perdeleri kontrollerden geçirmekte ve ardından şeffaf ambalajlar ile paketlenmektedir. Servis sırasında temizlenen storların tekrar kirlenmesi gibi bir durum söz konusu değildir.

Stor Perde Yıkama Ücretleri

Her stor perdenin büyüklüğü farklıdır. Bu farklılık doğrudan fiyatlara da yansımaktadır. Stor perde yıkama ücretleri söz konusu perdenin büyüklüğüne, kalınlığına ve cinsine göre dee değişkenlik göstermektedir. Firmamız ise ne olursa olsun ekonomik bir hizmet sunarak müşterilerini memnun etmektedir. Ayrıca tüm perde modelleri de  firmamız tarafından profesyonel bir şekilde yıkanmaktadır. Aşırı kirli olan perdeler için farklı çözüm yöntemleri de üretilmektedir. Stor perde yıkama fiyatları içerisinde mekanizmanın montajı ve demontajı da yer almaktadır. Detaylı fiyat bilgisi için firmamız ile iletişime geçebilir ve adresinize servis ekibi yönlendirilmesini sağlayabilirsiniz.

Call Now ButtonTıkla Ara