YAKUPLU HALI YIKAMA

Halı çeşitleri, zaman içerisinde kirlenmektedir. Bu kirler, temizlenmediği taktirde de yüzeylere daha da işlemekte ve görüntü açısından negatif izlenimler bırakmaktadır. Yakuplu halı yıkama firması ise, teknolojik makineler sayesinde tüm yüzeylerin tertemiz olmasını sağlamaktadır. Firma, şirketlerde, ofisler ve en önemlisi de evlerde kullanılan halılara özel çözüm yöntemleri geliştirmektedir. Ayrıca ücretsiz bir şekilde verilen servis imkânı sayesinde de, halılar kapınızdan alınmakta ve temizlik sonrasında tekrar kapınıza getirilmektedir. Yakuplu halı yıkama firması teslimat aşamasında da müşterilerine fiş keserek ürün güvenliğini maksimum bir şekilde sağlamaktadır. Yıkama işlemleri ise, maksimum 3 iş günü içerisinde tamamlanmakta ve halı söz verilen tarihlerde geri teslim edilmektedir.

Dövdürücü İşlemlerinin Avantajları

Halılar üzerinde bulunan kıl ve tüyler, direk suyla temas ettiğinde yüzeylere yapışmaktadır. Bu nedenle de yıkama sonrasında çeşitli izler bırakmakta ve hatta daha fazla derinlikle inmektedir. Yakuplu halı yıkama firması ise, temizlenmesi planlanan halıları özelliklerine göre gruplara ayırmaktadır. Daha sonra her ürün modeli dövdürücü makinelerine tabi tutulmaktadır. Bu sayede yüzeylerde bulunan tüm toz ve küçük parçacıklar ortadan kaldırılmaktadır. Yakuplu halı yıkama firması ekipleri, her ürün modeli dokuma türüne ve cinsine göre işlem görmesini sağlamaktadır. Dövdürücü makinelerinin çekiş gücü ve baskı gücü, yine halı çeşitlerine göre sağlıklı bir şekilde ayarlanmaktadır. Süpürülmesi tamamlanan halılar ise, son bir kez çırpıldıktan sonra yıkama ekiplerine teslim edilmektedir.

Yakuplu Halı Yıkama Aşamaları

Geçmişten günümüze kadar gelen halı yıkama alışkanlığı, her döneme özel olarak farklılık göstermektedir. Ancak halıların endüstriyel ortamlarda üretilmesi nedeniyle, yıkama işlemlerinin el yordamı ile yapılması pekte sağlıklı değildir. Yakuplu halı yıkama firması, yeni teknolojiler ile üretilmiş olan makineleri kullanarak hizmet vermektedir. Bu makineler her halı modeline özel olarak ayarlanmakta ve kullanılan su veya şampuan miktarını da otomatik olarak dengelemektedir. Dolasıyla da yüzeylerde bulunan en zor lekeler bile pratik bir şekilde çıkartılmaktadır. Yakuplu halı yıkama ekipleri, endüstriyel makineler sayesinde de çok daha kısa süre içerisinde temizlik işlemlerini tamamlamaktadır.

Yıkamadan Sonra Sıkma Desteği

Hali hazırda ağır ve hantal olan halı modelleri, üzerindeki aşırı su nedeniyle de daha da ağırlaşmaktadır. Özellikle de yumuşak yüzeylere sahip olan halılar, söz konusu sular yüzünden gevşemekte ve desenlerde belirgin hatalar oluşturmaktadır. Yakuplu halı yıkama firması da, bahsi geçen sorunun yaşanmaması için fırçalanması ve durulanması tamamlanan tüm halıları sıkma makinelerine yerleştirmektedir. Suyun yüzde 96’sını arındırma özelliğine sahip olan bu makineler, halılara da hiçbir zarar vermemektedir. Kalan yüzde 4’lük su ise sıcak fırınlar yardımı ile kurutulmaktadır. Yakuplu halı yıkama tesisleri ‘nde bulunan sıkma makineleri de, yine halı modellerine göre çeşitli şekillerde ayarlanabilmektedir.

Son Kontroller

Yıkanan halılar, müşteriye teslim edilmeden önce son bir kontrolden geçirilmektedir. Bu kontroller sırasında fark edilen en küçük bir leke olması halinde, halı komple bir daha temizlikten geçirilmektedir. Yakuplu halı yıkama personelleri, kesinlikle müşteriye teslim edilen halılar üzerinde leke kalmasını engellemektedir. Böyle bir durumun yaşanması halinde de, firma tekrar ücretsiz yıkama desteği sunmaktadır. Kontrollerden başarıyla geçen halılar özenle paketlenmekte ve alınan adreslere götürülmektedir. Yakuplu halı yıkama firması, fiyat noktasında da müşterilerine avantajlı teklifler sunmaktadır. Özellikle de halı cinslerine göre fiyat belirlenmekte ve yıkama öncesinde müşterilerinin onayına gidilmektedir. Sizde hemen Yakuplu halı yıkama tavsiye firması ile iletişime geçebilir ve ekiplerin adresinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Comments are closed.