Yatak Yıkama

Yatak Yıkama

Günlük hayatta kullanılan yataklar zaman içerisinde yoğun bir kire maruz kalmaktadır. Özellikle de yüzeylerin beyaz olması nedeniyle bu kirler göz zevkini bozmmaktadır. Yatak yıkama noktasında profesyonel bir hizmet sunan şirketimiz talep edilen adreslere teknik servis yönlendirmektedir. Çift ve tek kişilik tüm yataklar özel makineler sayesinde kısa bir süre içerisinde temizlenmektedir. Ayrıca yıkama uygulamaları sıırasında vakumlama yöntemi de kullanılmaktadır. Bu yöntem sayesinde yüzeyler de bulıunan kirler ve tozlar kalıcı bir şekilde arındırılmaktadır. Yatak yıkama ekibimiz uygulama öncesinde müşterilerimize fiyat bilgisi sunmaktadır. Söz konusu rakamın içerisinde kurutma, toz alma ve fırçalama işlemleri de dahil edilmiştir.

Yatak Yıkama Uygulamaları

Öncellikle yatağın üzerinde bulunan lekeler belirlenmektedir.  Daha sonra tüm yüzey özel şampuanlar ile köpüklenmekte ve ardından fırçalanmaktadır. Fırçalama sırasında yatağın zarar görmesi söz konusu değildir. Tüm lekeler dikkatli biir  şekilde yumuşultulmakta ve daha sonra vakumlama işlemlerine geçilmektedir. Yatak yıkama hizmeti vakum yöntemi ile verilmektedir. Yüzeyler de yer alan şampuanlar vakum makinesi ile çekilmektedir. Bu yöntem sayesinde en ufak bir lekenin kalması söz konusu değildir. Ayrıca yıkama sonrasında son kontroller yapılmaktadır. Firmamız her türlü yatağa özel temizlik yöntemleri geliştirmektedir. Zorlu lekeler bile saniyeler içerisinde çıkarılmaktadır. Yatak yıkama işlemlerinden sonra yüzeylerde bulunan nemler kurutulmaktadır. Firmamız kurutma işlemlerini de profesyonel yöntemler ile gerçekleştirmektedir.

Ücretsiz Teknik Servis

Firmamız tüm adreslere aynı iş günü içerisinde teknik servis ekibi yönlendirmektedir. Baza kenarlarında bulunan kumaşlar ve başlıklar da temizlenmektedir. Yatak yıkama ekibimiz müşterilerden gelen özel talepleri de değerlendirmektedir.  Yıkama sonrasında yüzeyde kir kalması durumunda ise tüm uygulamalar tekrarlanmaktadır. Ayrıca köpükleme, fırçalama ve kurutma işlemleri sırasında yatağın zarar görmesi söz konusu dahi değildir.

Yatak Yıkama Ücretleri

Yatak yıkama ücretleri hakkoında net fiyat bilgisi verilmesi için yüzeylerin incelenmesi gerekmektedir. Firmamız her zaman ekonomik bir hizmet sunmaktadır. Yıkama ücretleri hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için firmamız ile illetişime geçebilirsiniz. Firmamız halı yıkama, koltuk yakıma ve yogan yıkama noktasında da her türlü desteği sunmaktadır. Yıkama ücretleri yatağın büyüklüğüne göre değişkenlik göstermektedir.

Call Now ButtonTıkla Ara