Yorgan ve Battaniye Yıkama

YORGAN VE BATTANİYE YIKAMA

Yorgan ve battaniye yıkama hizmeti veren firmamız profesyonelliği ön planda tutmaktadır. Evlerde yer alan tüm yorgan modelleri endüstriyel makineler sayesinde yıkanmaktadır. Ayrıca bu makineler çıkması zor olan lekeleri bile yüzeylerden arındırmaktadır. Her türlü battaniye modeli endüstriyel tesislerimiz de yıkanmaktadır. Firmamız istenilen adreslere servis ekibi yönlendirmektedir. Yorgan ve battaniye yıkama makineleri farklı kumaş türlerine özel olarak problandırılmaktadır. Herhangi bir yüzeyin solması veya deforme olması söz konusu değildir. Ayrıca yıkama işlemleri yün, pamuk gibi farklı ürün modellerine özgü yapılmaktadır. Yıkanan tüm ürünler kalite kontrollerinden geçirilmektedir. Kesinlikle leke kalması ya da battaniye yünlerinin deforme olması gibi sorunlar söz konusu değildir.

Yıkama Ve Kurutma

Yıkama işlemleri öncesinde yorganlar kontrollerden geçirilmektedir. Ardından uygun bir program belirlenmektedir. Makineden çıkan ürünler direk olarak kurutulmaktadır. Firmamız su ve şampuan miktarını otomatik bir şekilde ayarlamaktadır. Yorgan ve battaniye yııkama ekiplerimiz kurutma işlemlerini de profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir. Ardından paketleme uygulamalarına geçilmektedir. Halı, perde gibi ürün modelleri de firmamız tarafından yıkanmaktadır. Teslimatlar ise en geç 2 iş günü içerisinde gerçekleştirmektedir. Tamemen doğal şampuanlar ile yıkanan yorganlar da gevşeme veya renk atma gibi sorunlar görülmesi söz konusu değildir. Ayrıca tüm ürünler renk gruplarına göre makinelere yerleştirilmektedir. Teslimat sırasında yorganların kuruluk oranları yüzde 99’a yakındır. Müşteri memnuniyetine öncelik veren yorgan ve battaniye yıkama firmamız kaliteli bir temizlik desteği sağlamaktadır.

Yorgan Ve Battaniye Yıkama Fiyatları

Yorgan ve battaniye yıkama fiyatları söz konusu ürünlerin metrekarelerine ve cinsine göre değişkenlik göstermektedir. Firmamız yıkama işlemleri öncesinde ürün sahiplerine fiyat bilgisi aktarmaktadır. Ücretsiz bir şekilde servis desteği de sağlanmaktadır. Ayrıca yorgan yıkama fiyatları oldukça düşük maliyetlerden oluşmaktadır. Evlerde kullanılan çamaşır makinelerine atılan yorganların yapısı bozulmakla beraber çamaşır makinesi de zarar görmektedir. Firmamız ile iletişime geçerek bu gibi sorunlar yaşamadan tüm nevresim ve yorgan takımlarınızın temizlenmesini sağlayabilirsiniz. Battaniye modelleriniz içinde özel yıkama yöntemleri geliştirilmektedir. Kesinlikle yünlü battaniyeler yıkama sonrasında zarar görmemekletedir. Detaylı bilgi için firmamız ile görüşebilirsiniz.

Call Now ButtonTıkla Ara